Home > Zamówienia publiczne
Zamówienia publiczne
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego PDF Drukuj

W związku z zapytaniem ofertowym dotyczącym wykonania aktualizacji i modyfikacji Rezultatów Studium Wykonalności wraz z analizą kosztów i korzyści dla Projektu nr POIS.07.03.00-00-025/12 Zakup taboru kolejowego dla Szybkiej Kolei Metropolitalnej BiT-City, poniżej publikujemy informację o rozstrzygnieciu postępowania

INFORMACJA

 
Pesa dostarczy tramwaje dla Torunia PDF Drukuj

t5W przetargu na zakup niskopodłogowego taboru tramwajowego w ramach projektu BiT City wybrano ofertę Pesy. Odrzucono ofertę firmy Solaris.

Więcej…
 
Toruń: otwarcie ofert na zakup tramwajów PDF Drukuj

5W dniu 21.08.2013r. godz. 12.00 ustalonym jako termin otwarcia ofert Zamawiający Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dokonał otwarcia ofert w postępowaniu przetargowym na Zakup taboru tramwajowego niskopodłogowego wraz z dostawą specjalistycznego wyposażenia obsługowego, pakietu eksploatacyjno – naprawczego oraz dostosowanie zajezdni tramwajowej do obsługi taboru niskopodłogowego w ramach projektu pn. „Integracja systemu transportu miejskiego wraz z zakupem taboru tramwajowego w Toruniu – BiT-City”.

Więcej…
 
Tramwaj do Fordonu - najtańsza oferta 290 mln zł PDF Drukuj

fordon3Konsorcjum firm z liderem "Gotowski" Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe, złożyło najtańszą ofertę w przetargu na budowę nowej linii tramwajowej w Bydgoszczy do dzielnicy Fordon - 290 mln zł.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»

Strona 1 z 4