Home > Section Blog > Konsultacje społeczne
Example of Section Blog layout (FAQ section)
informacja o przebiegu konsultacji społecznych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiktor Plesiński   
czwartek, 08 marca 2012 13:11

 

Informacja z przebiegu procesu konsultacji społecznych nad projektem

Zintegrowanego Programu Rozwoju Transportu Publicznego dla aglomeracji bydgosko-toruńskiej ze szczególnym uwzględnieniem bydgosko-toruńskiego obszaru metropolitalnego na lata 2010-2015”

Poprawiony: wtorek, 28 sierpnia 2012 11:19
Więcej…
 
Konsultacje zakończone PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiktor Plesiński   
wtorek, 13 grudnia 2011 08:13

Uprzejmie informujemy, iż zakończone zostały konsultacje społeczne. W imieniu wszystkich partnerów porozumienia, na mocy którego powstał Zintegrowany Program Rozwoju Aglomeracji bydgosko-toruńskiej, pragniemy podziękować za wszystkie nadesłane uwagi i spostrzeżenia.

Jednocześnie informujemy, iż po dogłębnym przeanalizowaniu przekazanych wniosków, zostanie opracowany raport końcowy z konsultacji, zatwierdzony przez samorządy Bydgoszczy, Torunia i Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dokument ukaże się na naszej witrynie już wkródce.

 
Kolej na lotnisko! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiktor Plesiński   
czwartek, 03 lutego 2011 14:09

4elfUprzejmie informujemy, że rozpoczęły się konsultacje społeczne prowadzone w ramach opracowania studium techniczno – ekonomiczno – środowiskowego dla „Budowy połączenia kolejowego Bydgoszcz Główna – Port Lotniczy w Bydgoszczy”.

W dziale "Konsultacje społeczne" znajdą Państwo podstawowe informacje o planowanej inwestycji oraz wpływie na środowisko i proponowanych środkach łagodzących.

Dodatkowo będą mogli Państwo przedstawić swoją opinię na temat planowanej inwestycji korzystając z przygotowanego formularza ankietowego.

Poprawiony: piątek, 04 lutego 2011 09:23