Home
Głosowanie - Konkurs na logo BiT-City PDF Drukuj

Województwo Kujawsko-Pomorskie serdecznie zaprasza do udziału w głosowaniu na projekt identyfikacji wizualnej BiT City w postaci logo. Partnerami konkursu są samorządy Bydgoszczy, Torunia, gminy Solec Kujawski i gminy Wielka Nieszawka oraz miejskie spółki Tramwaj Fordon i MZK Toruń. Głosowanie trwa do 16 maja 2014r.

Spośród nadesłanych prac, Komisja Konkursowa wyłoniła siedem projektów, które w ocenie jury najlepiej oddają ideę BiT-City. Po zakończeniu głosowania internetowego, autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 tysięcy złotych

Celem konkursu jest wyłonienie projektu graficznego dla identyfikacji wizualnej BiT City, nawiązującej do charakteru naszej aglomeracji: jej wielopodmiotowości, integracji transportowej, współpracy i miejsca w świadomości społecznej. Konkurs ma na celu wykreowanie wizerunku BiT City jako symbolu integracji i współpracy Bydgoszczy i Torunia oraz położonych w ich sąsiedztwie mniejszych miejscowości, a także komunikacyjnej spójności regionu oraz jako przyjaznego pasażerom, otwartego na innowacje, ekologicznego środka transportu.

Warunki głosowania:

 1. Uczestnikami głosowania mogą być osoby fizyczne, które:
  1. posiadają pełną zdolność do czynności prawnych; osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego;
  2. wezmą udział w głosowaniu poprzez stronę www.kujawsko-pomorskie.pl;
  3. napiszą uzasadnienie swojego wyboru.
  4. Jeden uczestnik głosowania może głosować tylko na jedną pracę konkursową.
  5. Jeden uczestnik głosowania może oddać tylko jeden głos.

Wśród uczestników głosowania, którzy napiszą najciekawsze uzasadnienie wyboru zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody!


Numer wytypowanego projektu logo wraz z uzasadnieniem wyboru należy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z tytułem "Konkurs na logo BiT-City" do 16 maja 2014 r. (do godz. 14.00; decyduje data wpływu e-maila).

PROJEKT 1

PROJEKT 2

PROJEKT 3

PROJEKT 4

PROJEKT 5

PROJEKT 6

PROJEKT 7