Home > Aktualności > Ralizacja Projektu > Konkurs na logo BiT-City
Konkurs na logo BiT-City PDF Drukuj Email

Województwo Kujawsko-Pomorskie, ogłasza konkurs na projekt identyfikacji wizualnej BiT-City w postaci znaku marki (logo) oraz spójnej linii materiałów informacyjnych i reklamowych, które staną się oficjalnym, rozpoznawalnym elementem marki BiT-City. Partnerami Konkursu są Miasto Bydgoszcz, Gmina Miasta Toruń, Gmina Solec Kujawski, Gmina Wielka Nieszawka, Tramwaj Fordon sp. z o.o. i MZK Toruń sp. z o.o.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu graficznego dla identyfikacji wizualnej BiT-City, nawiązującej do charakteru aglomeracji: jego wielopodmiotowości, integracji transportowej, współpracy i miejsca w świadomości społecznej. Konkurs ma na celu kreować wizerunek BiT-City jako symbolu integracji i współpracy Bydgoszczy i Torunia wspólnie z mniejszymi miejscowościami, miejsca przyjaznego pasażerom, odwiedzającym i mieszkańcom miast, spójności komunikacyjnej, otwartego na innowacje i ekologię w dziedzinie transportu. Ton przekazu może być lekki, a projekty w sposób dowcipny, choć wyrafinowany mogą odnosić się do konwencjonalnych skojarzeń z BiT-City.

Konkurs złożony będzie z dwóch etapów. W pierwszym z nich, nadsyłane prace oceni Sąd Konkursowy. Wytypuje on maksymalnie pięć najlepszych prac, które zostaną zakwalifikowane do kolejnego etapu. Drugi etap zakłada ocenę wyłonionych prac przez głosowanie wśród mieszkańców województwa poprzez sondę internetową. Z wyłonionym zwycięzcą konkursu zostanie podpisana umowa o wartości 10 000,00 zł brutto, finansowana przez Województwo Kujawsko-Pomorskie. Zwycięzca będzie miał za zadanie opracowanie „księgi znaku” wybranego logo.

W pierwszym etapie konkursu rozpatrywane będą prace, które zostaną dostarczone na nośniku elektronicznym do Urzędu Marszałkowskiego (plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, biuro podawcze w hallu głównym) lub przesłane na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z tytułem "Konkurs na projekt identyfikacji wizualnej BiT-City" do 11 kwietnia 2014 r. (do godz. 14.00; decyduje data wpływu).

Poniżej regulamin do pobrania:

Regulamin